Kucytowski Weddings - Fotografia Ślubna - Od serca dla serc.
Dobre zdjęcia ślubne to takie, które w pełni oddają Wasze uczucia. Inspiracją jest dla mnie cały etap jego tworzenia. Są historią, którą opowiadam - Od serca dla serc.

Pytania i Odpowiedzi

PL_S&A-064.jpg

Pytania i Odpowiedzi.

Najczęściej zadawane pytania.

JAK PRACUJĘ?

Nie reżyseruje, ani nie ustawiam, łapię chwilę takimi jakie są. Jestem otwarty dla ludzi, wzbudzam w nich swoje zaufanie. Uwielbiam fotografować osoby, które bez trudu wyrażają swoje uczucia.


KIEDY PLENER ŚLUBNY?

Sesja plenerowa organizowana jest w innym dniu niż dzień ślubu, po uzgodnieniu tematyki, oraz dogodnego terminu dla obu stron. Nie ogranicza nas czas. Spędzamy czas wspólnie odwiedzając do dwóch dowolnych lokalizacji.


ZAPASOWY APARAT?

Tak, w moim plecaku mam dodatkowy sprzęt w razie niemiłych niespodzianek. Od dodatkowych lamp błyskowych, kart pamięci, po obiektywy i na dekielkach kończąc – ciągle je gdzieś gubię.


CO Z ZAPŁATĄ ZA REPORTAŻ ŚLUBNY?

Po podpisaniu umowy (rezerwacji terminu) jesteście zobowiązani do wpłacenia zadatku w wysokości 30% kwoty całego zamówienia. Resztę płatności dokonujecie po ukazaniu się Waszej galerii internetowej ze ślubu.


MIEJSCE ŚLUBU?

Pracuję gdziekolwiek mnie zaprosicie. Nie ograniczam się do żadnego regionu, a nawet granic kraju. Wyjazd w magiczny plener ślubny nad morze, czy w góry nie stanowi żadnego problemu.


CZAS OCZEKIWANIA NA ZDJĘCIA ŚLUBNE?

W zależności od miesiąca w którym bierzecie ślub. Od Października do Kwietnia zdjęcia gotowe są do 2-3 tygodni. W Okresie od Maja do Września ten czas może się przedłużyć o kolejne dwa tygodnie, ponieważ większość moich zleceń jest właśnie w tych miesiącach.

KIEDY REZERWOWAĆ TERMIN?

Terminy najlepiej rezerwować rok przed ślubem, w zależności od miesiąca w którym się pobieracie, niektóre są bardziej rozchwytywane przez pary od innych.


CO Z ODBITKAMI/ALBUMAMI NA ZDJĘCIA?

W mojej ofercie posiadam fotoalbumy oraz możliwość wywołania odbitek. Po ukazaniu się prywatnej galerii internetowej to Wy wybieracie zdjęcia do wydruku. Fotografię do albumu jak i jego końcowy projekt uzgadniam z Wami.


CO Z UPRAWNIENIAMI?

Posiadam legitymację, która upoważnia mnie do fotografowania celebracji liturgicznych na terenie całego kraju wydaną przez Archidiecezje Krakowską.


ZDJĘCIA W FORMIĘ CYFROWEJ?

Wszystkie zdjęcia, które spełniają walory artystyczne otrzymujecie na przenośnym Pendrive. Przygotowane są one specjalnie do przeglądania na komputerach osobistych, przenośnych urządzeniach, publikacji w serwisach internetowych,  jak i do własnego wydruku.


UTRACILIŚMY ZDJĘCIA ŚLUBNE, CO TERAZ?

Wasze zdjęcia są bezpieczne! Przechowywane są one w formie kopii zapasowych w trzech różnych miejscach przez okres 30 dni od daty odebrania zamówienia.


ILE ZDJĘĆ ŚLUBNYCH?

Od 300-400 zdjęć z całego reportażu ślubnego poddanych obróbce graficznej + plener ślubny, sesja narzeczeńska od 50-100 zdjęć. Nie ograniczam się jednak do tych liczb, ani do czasu w którym fotografuję. Na życzenie klienta oddaje też wszystkie zdjęcia nie poddane obróbce graficznej.

 
kucytowski-pytania-odpowiedzi